Sprawdź wolne terminy w Jasicówce - zobacz kalendarz

Angelika i Marcin

Wielkie Love Story w naszej Jasicówce

Miłość…

Miłość zawsze ma w sobie odrobinę magii, bez względu na czas i miejsce wydarzeń. Miłość jest jedna, ale historii miłosnych jest tysiące…

Dziś chcemy przedstawić Wam kolejną parę, dzięki której nasza wiara w wielkie #LoveStory staje się rzeczywistością. Dwa lata temu, w bardzo ciepłe, sierpniowe popołudnie przybyła do nas wspaniała Para Młoda, a dokładnie Angelika i Marcin. W chwili kiedy Pan Młody przenosił swoją ukochaną przez próg, Jasicówkę wypełniła niezwykle pozytywna aura.

Jak to na każdym dobrym, polskim weselu, śpiewu i tańca nie było końca… Podłogi Jasicówki drżały z radości, gdy tymczasem w ogrodzie, w otoczeniu natury, panowała kojąca atmosfera. To było bardzo dobre wesele.

Angelika i Marcin. Dziękujemy i Wam za zaufanie. Jesteśmy szczęściarzami, że możemy gościć tak wspaniałe pary jak WY. Mamy nadzieję, że Wasza historia miłosna będzie do samego końca trwała i prawdziwa.

Angelika i Marcin

Za piękne zdjęcia wykonane przez Zakątek Wspomnień – Paweł Mucha
Dziękujemy!

Zaplanuj ten dzień w Jasicówce...

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością udzielimy państwu wszelkich informacji i rozwiejemy wątpliwości. Pomożemy w doborze wystroju, dań, a także pozostałych spraw około weselnych.