O Nas

Poznaj lepiej Jasicówkę

Jasicówka – Serce Jasicówki

Marzysz o weselu w magicznym miejscu? Nasza Jasicówka jest tym czego szukasz!

Piękna, stylowa chata położona na zboczach Beskidu Wyspowego nieopodal szczytu Łysej Góry, zachwyci Cię przytulnym wnętrzem i wspaniałą salą taneczną z niepowtarzalnym widokiem.

Jasicówka to idealne miejsce do zorganizowania wymarzonego wesela, bądź innej imprezy okolicznościowej. Jest otoczona klimatycznym ogrodem, w którym goście mogą delektować się widokiem gór i uroczym oczkiem wodnym, sącząc kawę w ogrodowej altanie.

Wesela, bankiety w Limanowej, a w środku niepowtarzalny klimat tworzą haftowane zasłony z typowymi dla tego regionu wzorami ludowymi oraz kamienny kominek, z którego zapach palonego drewna roznosi się po całym wnętrzu pozwalając gościom przenieść się do starych chat naszych przodków.

Możemy zorganizować uroczystość do 220 osób.

Oferujemy profesjonalną obsługę otwartą na Twoje potrzeby, ciekawe menu oraz niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Nasza oferta obejmuje przyjęcia weselne, a także imprezy okolicznościowe, uroczystości rodzinne, Chrzciny, Komunie Święte, konferencje, spotkania biznesowe, oraz noclegi. Ponadto Jasicówka to idealne miejsce do zorganizowania wyjątkowych sesji fotograficznych oraz różnego radzaju eventów.

Zapraszamy Cię serdecznie.

Zaplanuj ten dzień w Jasicówce...

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością udzielimy państwu wszelkich informacji i rozwiejemy wątpliwości. Pomożemy w doborze wystroju, dań, a także pozostałych spraw około weselnych.