Sprawdź wolne terminy w Jasicówce - zobacz kalendarz

O Nas

Poznaj lepiej Jasicówkę

Jasicówka – Serce Jasicówki

Marzysz o weselu w magicznym miejscu? Nasza Jasicówka jest tym czego szukasz!

Piękna, stylowa chata położona na zboczach Beskidu Wyspowego nieopodal szczytu Łysej Góry, zachwyci Cię przytulnym wnętrzem i niepowtarzalnym widokiem. Punktem, który najbardziej zachwyca naszych Gości jest piękna, efektowna i przestrzenną salą taneczną zlokalizowana tuż przy ogrodzie.

Jasicówka to idealne miejsce do zorganizowania wymarzonego wesela, bądź innej imprezy okolicznościowej. Otoczona jest klimatycznym ogrodem, w którym nasi Goście mogą delektować się widokiem gór i uroczym oczkiem wodnym, sącząc przy tym kawę w ogrodowej altanie.

W środku Jasicówki występuje niepowtarzalny klimat, który tworzą haftowane zasłony z typowymi dla tego regionu wzorami ludowymi. W centralnym miejscu Jasicówki stoi kamienny kominek z którego zapach palonego drewna roznosi się po całym wnętrzu, pozwalając naszym Gościom przenieść się do starych chat naszych przodków.

W naszym lokalu możemy zorganizować uroczystość do 220 osób.

Oferujemy profesjonalną obsługę skierowaną na Państwa potrzeby. Naszym Gościom proponujemy indywidualne menu oraz niepowtarzalną atmosferę, która sprawi że ten dzień będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Nasza oferta obejmuje przyjęcia weselne, a także imprezy okolicznościowe, uroczystości rodzinne, Chrzciny, Komunie Święte, konferencje, spotkania biznesowe, oraz noclegi.

Jasicówka to również miejsce do zorganizowania wyjątkowych sesji fotograficznych oraz różnego rodzaju eventów.

Zapraszamy Cię serdecznie.

Zaplanuj ten dzień w Jasicówce...

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością udzielimy państwu wszelkich informacji i rozwiejemy wątpliwości. Pomożemy w doborze wystroju, dań, a także pozostałych spraw około weselnych.